COVID-19

COVID-19 - informace pro klienty

On-line hlášení škod

On-line hlášení škod

Smlouvy bez podpisu

 • produkt rizikové životní pojištění a s ním spojená připojištění

 • e-mailem nebo telefonicky kontaktujte pojišťovacího zprostředkovatele

 • za sjednání platné smlouvy se považuje zaplacení prvního pojistného (převodem z účtu)
 • vzhledem k aktuální nemožnosti dodat případně lékařské zprávy je lze předložit do konce března 2021  
 • podmínkou uzavření rizikového ŽP zaplacením pojistného je uvedení e-mailové adresy a mobilního telefonu. Na e-mail přijde šifrovaná dokumentace k uzavírané pojistné smlouvě, a na telefon heslo k dokumentaci.

Videoprohlídka škod

 • aktuálně pro klienty v pojištění domů a domácností
 • po nahlášení škody dojde k vyhodnocení, zda je škoda vhodná pro tento způsob likvidace
 • pro klienty s chytrým telefonem a kamerou
 • pokud klient souhlasí, kontaktuje ho pověřený technik, který společně s klientem provede videoprohlídku škody
   

  Více informací

UNIQA upravuje platnost cestovního pojištění

Aktuální rozdělení států podle barev semaforu, k němuž přistoupila česká vláda s ohledem na lokální covidovou situaci a nadcházející hlavní sezónu dovolených, se promítne také do platnosti cestovního pojištění UNIQA. Více zde.

Chcete jet na hory do zahraničí?

UNIQA Vám poradí s cestovním pojištěním. V tuto chvíli ještě není jasné, zda a kde bude možné v tradičních cílových střediscích českých turistů lyžovat. Pokud se situace okolo šíření koronavirové nákazy nezhorší, je ale pravděpodobné, že situace se uvolní nejpozději po Třech králích v lednu. Na hory do zahraničí si ale přibalte nejen zpravidla povinný negativní test na covid, ale určitě také cestovní pojištění. více zde

Informace k nařízení Vlády ze dne 21. 10. 2020

S ohledem na nová opatření zaměřená na minimalizaci osobních kontaktů a na prevenci šíření onemocnění COVID-19 jsme v UNIQA přistoupili k omezení provozní doby našich obchodních míst.
 

Aktuální otevírací hodiny zde.

 

Vzhledem k redukci otevírací doby využijte prosím on-line nebo telefonické spojení s Vašimi pojišťovacími poradci i pojišťovnou.

Která pojištění kryjí nákazu koronavirem

Pandemie a epidemie ve výlukách UNIQA nejsou. V souvislosti s šířením onemocnění koronavirem jsme sestavili souhrn, jak je v různých pojištěních osob pokryto riziko  nákazy koronavirem. Přehled podle jednotlivých druhů pojištění najdete zde.

Jak lze kontaktovat UNIQA

Běžný provoz pojišťovny běží dál a většinu procesů lze provést na dálku i za režimu omezení osobního kontaktu s pracovníky UNIQA. Prioritu má vyřizování škod, ale i ostatní služby pro partnery a klienty jsou dostupné. Více zde.

UNIQA zavádí řadu novinek

Naší prioritou je udržet provoz a schopnost poskytovat naše služby v co nejširším rozsahu. Zavádíme některé novinky a změny, kterými reagujeme na omezený osobní kontakt a na některé další překážky. Více zde. 

Domácí tělocvična

Zacvičte si s vodním slalomářem Jiřím Prskavcem.


 

Zacvičte si s Amálii Hilgertovou